top of page

Dlaczego Skywood?

Zobacz co tworzy jakość Skywood i za co cenią nas klienci.

Skywood to najlepsza firma stolarska w Polsce

Doświadczeni projektanci 

Nasza firma bazuje na autorskich projektach konstrukcyjnych mebli, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. W Skywood na stanowisku projektantów zatrudniamy jedynie osoby z ukierunkowanym wykształceniem oraz doświadczeniem w branży meblowej. 

Projekty mebli i kuchni na wymiar

Kompleksowa obsługa każdego zlecenia

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego aby móc najlepiej na nie odpowiedzieć proponujemy usługę kompleksową, gdzie zarówno projekty mebli, ich produkcja, transport i montaż na miejscu będzie po naszej stronie.

Konsultacje z naszym biurem projektowym

Przejrzystość współpracy

Od pierwszego kontaktu z klientem nasi konsultanci dbają, abyście byli Państwo poinstruowani o każdym kolejnym etapie realizacji. Wszystkie ustalenia zawierane są w formie pisemnej, z wglądem każdej ze stron w każdym momencie. 

Ścisła współpraca z klientami

Uznanie w branży

Liczne realizacje mebli na wymiar i zabudów kuchennych zapewniły nam pewną pozycję na rynku.

Uznanie na rynku stolarskim

Ciągły kontakt z klientem

Każda realizacja mebli na wymiar lub kuchni na wymiar to duży stres dla inwestora. Dokładamy więc wszelkich starań, aby na bieżąco byli Państwo poinformowani o aktualnym postępie prac oraz brali czynny udział w procesie projektowania.

Kontakt z klientem na najwyższym poziomie

Gwarancja jakości 

Zamawiając meble od Skywood mogą być Państwo spokojni o jakość wykonania mebli na zamówienie. Używamy materiałów i akcesoriów uznanych marek, takich jak Egger, Kronospan, Hettich, Peka czy Blum, gdyż wiemy, że decydując się na meble na wymiar najważniejszą wartością naszych klientów jest jakość i trwałość.

Kuchnia na wymiar
bottom of page