top of page

Nasza oferta 

Oferujemy wykonanie mebli, szaf wnękowych, kuchni lub innych mebli na zamówienie. Oryginalne i nowoczesne meble na wymiar, które zaprojektujemy wspólnie z Państwem.

Kuchnia na wymiar

Kuchnie na wymiar

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kuchnia jest najintensywniej użytkowanym pomieszczeniem wielu domów. Projektując je zawsze mamy to na uwadze projektując kuchnie na wymiar.

Korzystamy z najlepszych materiałów, szukamy najbardziej ergonomicznych rozwiązań i na każdym etapie realizacji utrzymujemy ścisły kontakt z klientem.

Szafy i garderoby
na wymiar

Szafy i garderoby to nasza specjalność. Wiemy, że dobrze uporządkowana szafa pozwala nam zaoszczędzić czas i nerwy.  Z tego powodu Szafy i Garderoby na wymiar wykonujemy tak, aby w 100% uszanować przestrzeń naszych klientów, stosując jak najbardziej funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. 

Wszystkie nasze realizacje na każdym stopniu współpracy są konsultowane z klientami, aby mieć pewność, że nasze szafy i garderoby na wymiar będą najlepsze!
Realizacja Mebli na wymiar w Szwajcarii
Regał na zamówienie

Meble na wymiar
Skywood

Czym byłaby praca, z której nie czerpie się satysfakcji? Zmieniamy podejście branżowe i stawiamy na innowacyjność, przejrzystość współpracy i uczciwość względem każdego klienta!
W Skywood od zawsze wiedzieliśmy, że myślenie out of the box jest kluczowe w odpowiadaniu na potrzeby naszych klientów. Kierujemy się zasadą, że kluczem do dobrze działającej firmy jest rzetelne i uczciwe podejście do każdego zlecenia i wykonanie go tak, aby obie strony były w pełni zadowolone ze współpracy. 

 
bottom of page