top of page
Szafa na wymiar z frontami ażurowymi.

Szafy na wymiar

Szafy na zamówienie są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących odpowiednio zaaranżowanego i dostosowanego do swoich potrzeb miejsca do przechowywania w domu. Niezależnie od tego, czy preferujesz porządek czy chaos, szafa jest jednym z najważniejszych mebli w naszym wnętrzu. Dlatego warto rozważyć szafę na wymiar, zwłaszcza jeśli mamy nietypowo ukształtowane pomieszczenie lub ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu, że szafy na zamówienie są projektowane pod indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów, możemy być pewni, że dostaną Państwo mebel idealnie dopasowany do Państwa przestrzeni. Mogą one uwzględniać nietypowe cechy pomieszczenia, takie jak skosy aby maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń. Oprócz praktyczności, nowoczesne szafy na wymiar oferują również wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak przemyślany układ mebli, szafek, dodatków czy oświetlenie, które sprawiają, że nasze pomieszczenie staje się bardziej uporządkowane i estetyczne.

  • Facebook
  • Instagram

Szafy na zamówienie 

Wielkość miejsca do przechowywania nigdy nie jest zbyt duża. Niezaprzeczalne jest, że zarówno w domu, jak i w biurze często brakuje dodatkowego miejsca dla rzeczy, które wymagają schowania. Zwykle jedyną dostępną przestrzenią są wnęki o nietypowych wymiarach i kształtach, które uniemożliwiają postawienie zwykłej szafy. Te trudne do zagospodarowania miejsca wymagają specjalnych rozwiązań. Optymalnym wyjściem jest zatem stworzenie szafy wnękowej na wymiar. Możemy dostosować wnętrze tej szafy według Twoich potrzeb, umieszczając w niej witryny, szuflady i półki. Bez względu na to, czy potrzebujesz prostej, prostokątnej szafy do zabudowy wnęki, czy też musisz urządzić nietypową przestrzeń, jak schody czy poddasze, jesteśmy w stanie stworzyć szafę na wymiar. Podobnie możemy dostosować szafę pod antresolę.

Aby dowiedzieć się, jakie rozwiązania szaf na zamówienie będą dla cienie najlepsze

Czy warto inwestować w szafy na wymiar?

Inwestowanie w meble na wymiar jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą stworzyć sobie idealne wnętrze. Meble te są znacznie lepsze od standardowych wersji dostępnych w marketach ze względu na wiele czynników:

Najwyższa jakość szaf na zamówienie.

Pierwszym z nich jest jakość. Meble na wymiar powstają z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz długotrwałość. Są one wykonane z dbałością o każdy detal, dzięki czemu są funkcjonalne oraz estetycznie wykonane.

Szafy na wymiar- idealnie dopasowane do przestrzeni każdego pomieszczenia.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest fakt, że są one idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Można je dowolnie konfigurować, co pozwala zaaranżować przestrzeń w sposób, który będzie odpowiadał indywidualnym wymaganiom użytkownika. W ten sposób zyskujemy funkcjonalność, wygodę oraz komfort, a każde wnętrze staje się unikalne. Projektanci Skywood z przyjemnością pomogą ci zaprojektować wnętrze w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Zachęcamy do kontaktu!

Jeśli interesuje cię zamówienie szafy na wymiar

Szafa z drzwiami otwieranymi czy szafa z drzwiami przesuwanymi?

To pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zarówno szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, jak i otwarte, są cenione za swój nowoczesny wygląd. Wybór zależy od osobistych preferencji i gustu użytkownika oraz uwarunkowań pomieszczenia w której ma się znaleźć nasza szafa na wymiar. Obecnie najpopularniejsze są szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi. Pozwalają one na zastosowanie różnych rozwiązań, których nie można użyć w szafie z klasycznymi otwieranymi frontami. Zarówno szafy przesuwne na wymiar jak i szafy z frontami otwieranymi mogą mieć także lustra na drzwiach, co pozwala optycznie powiększyć przestrzeń.

Jesteś ciekawy jakie rozwiązanie będzie najbardziej dopasowane do twoich możliwości?

Garderoby na wymiar

Szafy na zamówienie mają potencjał do spełniania funkcji garderoby. Oryginalnym rozwiązaniem jest umieszczenie dwóch dostosowanych szaf na przeciwnych ścianach, pozostawiając przestrzeń na przymierzanie ubrań i lustra. Przed podjęciem takiej decyzji, trzeba ją dobrze przemyśleć, biorąc pod uwagę wielkość i kształt pomieszczenia przeznaczonego na garderobę.

Wnętrze szafy można dowolnie zaprojektować. Ważne jest odpowiednie planowanie przestrzeni i wybieranie modułów, takich jak system szyn, który umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Półki, wieszaki i szuflady są tylko niektórymi z przykładów wyposażenia, które zapewnią funkcjonalność garderoby. Ważne jest także zamknięcie frontów poszczególnych elementów szafy, aby chronić materiały przed wpływem promieni słonecznych i kurzu. Narażenie ich na te czynniki spowoduje szybsze blaknięcie i utratę pierwotnej struktury.

Chcesz zamówić mebel na wymiar od Skywood?

Kontakt

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego w celu zaprojektowania i zamówieniu kuchni na wymiar zachęcamy do kontaktu bezpośrednio do nas!

+48 500 814 712

bottom of page